eng
Tilburg
06:54
Save
2019-06-24
Job from 24 June 2019

Programator-Operator CNC in Tilburg

2,500-2,800
cazare,asigurare, transport gratuit, bonuri de masa, full time, work experience from 2 years and above
Pacut Lukasz, junior Recruitment | Flagma member since 25 July 2018
+48 539 92X XXX,  +40 31 229 60-XX
All company jobs: 1

Job description

Operator - Programator CNC

Locul de munca: Tilburg (olanda)

Descrierea postului de munca:

  • Lucrați într-o companie implicată în proiectarea, producerea, întreținerea și înlocuirea ventilatoarelor industriale, a filtrelor și a extractoarelor.
  • Lucrul ca operator și programator al mașinilor de frezat cu mașini de comandă și strung marca Heidenhain cu control CTEK KMD 100.
  • Lucrarea implică prelucrarea axei flanșelor și elementelor metalice.
  • Lucrul cu un desen tehnic 3D.
  • Producție unitate, lot mic până la max. 400 mm.

Cerinte:

  • Experiență în operarea-programarea mașinilor de frezat și / sau mașini de strunjit.
  • O buna cunoastere a limbii engleze.
  • Abilitatea de a lucra pe baza desenelor tehnice 3D.
  • Calitatea înaltă a muncii, independența și capacitatea de a lucra într-un grup.
  • Masina proprie, bine venit.

Oferim:

  • Salariul atractiv -13 euro net pe ora.
  • Cazare gratuita complet mobilata si utilata.
  • Posibilitatea de a lua avans in prima luna de lucru.
  • Consultant pe toata perioada de angajare.
  • Garantate 40 ore pe saptamana.
  • Decontare cheltuieli pentru naveta.

Informatii suplimentare:

  • Contact la numerele de telefon: sau .
No summary? You can create it
Vacancy number: 14481 | views: 59
Search for vacancies

Jobs in all countries:
International jobs343,000 jobs
Select category
Login to your account